Reklam
  • Reklam
TEKCOM PLYWOOD Türkiye’de KAMPANYALARA DEVAM DEDİ !

TEKCOM PLYWOOD Türkiye’de KAMPANYALARA DEVAM DEDİ !

Türkiye Plywood pazarının önde gelen markalarından TEKCOM Plywood, inşaat sektöründe yaşanan daralmaya karşın Türkiye’de güçlü olarak varolmaya devam edeceklerini ve halihazırda mevcut stok ürünlerinde kampanyalarını sürdüreceklerini açıkladı.

17 Mayıs 2019 - 16:55

Türk inşaat piyasasının en önemli kalıp ürünlerinden PLYWOOD (kalıplık kontraplak) konusunda piyasanın önde gelen markalarından TEKCOM Plywood Türkiye pazarında faaliyetlerini sürdüreceklerini açıkladı.

Uzun yıllardır Türkiye Distribütörü olan Simirna Ltd.Şti. ile iş ortaklığını sürdüren Vietnam’lı Global Üretici bütün ülkelerde inşaat sektörünün dalgalı seyir göstermesini normal bir durum olarak karşıladıklarını, bu süreçlerin hedef pazarlarına bakış açılarını değiştirmediğini bildirdi. Türkiye’nin kendileri için en önemli ve stratejik pazarlarından biri olduğu bildirilen açıklamada Türkiye için planlarının uzun vadeli olduğunu açıkladı.

TEKCOM Plywood, Türkiye’de EZ-FORM-11 Katman, DURA-FORM 13 Katman ve TOP-FORM-13 Katman Huş Combi olmak üzere 3 farklı ürün tipi ile yer alıyor.

TEKCOM Plywood ürünlerine ulaşabilmek için Türkiye Distribütörü Simirna ile bağlantıya geçmek için telefon numarası : 02324359099 . Web : http://bit.ly/2YroRiQ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gelibolu Yangını Kontrol Altına Alındı.
Gelibolu Yangını Kontrol Altına Alındı.
Gelibolu'da Orman Yangını!
Gelibolu'da Orman Yangını!