Reklam
  • Reklam
METEHAN İSKELE DEV SANTRALİ SATIN ALDI!

METEHAN İSKELE DEV SANTRALİ SATIN ALDI!

İskele ve Kalıp Sektörünün önde gelen firmalarından olan Metehan İskele ve Kalıp Sistemleri Hamitabat’taki eski dev Doğalgaz Termik Santralini satınalmasını gerçekleştirerek önemli bir işe daha imza atmış oldu. Firmanın Satınalma Müdürü Kadir YILMAZ konuya ilişkin önemli beyanatlarda bulundu.

10 Mayıs 2019 - 16:22 - Güncelleme: 10 Mayıs 2019 - 16:45

İskele ve Kalıp Sektörünün önde gelen firmalarından olan Metehan İskele ve Kalıp Sistemleri Satınalma Müdürü Kadir YILMAZ Hamitabatta’daki eski Doğalgaz Termik Santralini kontrollü bir şekilde yıkımının devam ettiğini söyledi ve konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Ömrünü tamamlamış hasarlı veya çeşitli sebeplerden dolayı yıkılması gereken yapıların kontrolllü bir şekilde yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

 Geri Dönüşüm ile demir, çelik, hurda, bakır, kablo, kurşun, kağıt, plastik, vs maddelerin tekrar kullanılması tabii kaynakların tükenmesini önleyecektir. Bu durum ülkelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ithal edilen ithal edilen hurda malzemeye ödenen döviz miktarını da azaltacak kullanılan enerjiden büyük ölçüde tasarruf sağlayacaktır.

 Konuya ilişkin olarak ayrıca;

Kalıp Altı İskele, plywood, H20 Ahşap Kiriş, Dış Cephe İskelesi, Teleskobik direk, Endüstriyel Kalıp, vb. İnşaat malzemelerinizin Alım-Satım-Kiralama ve Depolamanın dışında sahip olunan tonajlı hurdaların, İş Makine Parklarının, Fabrika sökümü ve yıkımların, Hurda Kablo ve bakırların vs satışı esnasında Türkiye’nin neresinde olunursa olunsun şirketimiz ile irtibata geçmeden SATMAMALARINI tavsiye ediyorum. Şirketimiz bu kapsamda en iyi fiyat ve en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Saray Geri Dönüşüm – Metehan İş Ortaklığı Hayırlı olsun.”

  • Bize 0 312 396 3215  nolu telefondan
  • GSM : 0 532 576 0495 Kadir YILMAZ / Satınalma Müdürü 
  • www.metehaniskele.com adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gelibolu Yangını Kontrol Altına Alındı.
Gelibolu Yangını Kontrol Altına Alındı.
Gelibolu'da Orman Yangını!
Gelibolu'da Orman Yangını!