Reklam
  • Reklam
ERAPAN’ın Plywood Markaları GLOBAL PAZARLARDA HIZLA YÜKSELİYOR

ERAPAN’ın Plywood Markaları GLOBAL PAZARLARDA HIZLA YÜKSELİYOR

Türkiye’nin önde gelen plywood/kontraplak üreticilerinden olan ERAPAN başta Avrupa olmak üzere yurtdışı pazarlarda etkinliğini hızla artırıyor.

10 Mayıs 2019 - 13:30

2018 yılında dünya standartlarında olan yeni tesisini devreye alan ERAPAN bu yatırımıyla birlikte global plywood ve kontraplak tedarikçilerinin ilgi odağını yerleşti. Dünya inşaat piyasalarının önde gelen kalıp firmalarıyla anlaşmalarını gerçekleştiren firma uluslararası geçerliliğe sahip birçok standart belgesini de bünyesine katmış durumda. Başta FSC, EN, CE, ISO gibi belgelerin tümüne sahip olan firma ürünlerinin kalitesi ile de ayrıca dikkatleri üzerine çekiyor.

Orta Segment – PİNORUS / 9 Katman

Firma orta kalite segment ürün grubunda hem Türkiye’de hem global pazarlarda Pinorus Plywood ürünü ile yer alıyor. Pinorus plywood yoğunluğu Çam ağaçlarından oluşan Combi ürün olup 9 katmandan oluşuyor. Pinorus Plywood’da WBP tutkal kullanılıyor.

Üst Segment – ERA-GOLD Plywood / 11 Katman

Özellikle Avrupa’lı tedarikçiler tarafından tercih edilen ve günden güne talep seviyesini artıran ERA-GOLD Plywood ERAPAN firmasının gözbebekleri arasında yer alıyor. Çam kontraplak olan marka 11 katmandan oluşuyor ve diğer ürünlerde olduğu gibi WBP tutkal kullanılıyor.

ERAPAN Plywood markaları Global pazarlarda yükselişini hızla sürdürüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gelibolu Yangını Kontrol Altına Alındı.
Gelibolu Yangını Kontrol Altına Alındı.
Gelibolu'da Orman Yangını!
Gelibolu'da Orman Yangını!