Reklam
  • Reklam
YAPI FUARI’NDA JAGUAR RÜZGARI ESİYOR

YAPI FUARI’NDA JAGUAR RÜZGARI ESİYOR

Türkiye’nin ve Bölge’nin en büyük fuarları arasında yer alan TURKEYBUILD 2019 / YAPI FUARI’NDA Jaguar Plywood sektörün ilgi odağı oldu. Plywood/Kontraplak piyasasının önde gelen isimleri ve Dünya çapında dev üreticilerin temsilcileri Jaguar Plywood’un standında bir araya geldi.

21 Haziran 2019 - 14:46

Dünyanın sayılı, Türkiye’nin ve Bölgenin en büyük fuarları arasında yer alan TURKEYBUILD 2019 / YAPI FUARI ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Türk Yapı Sektörünün önde gelen firmalarının yer aldığı fuarda Plywood/Kontrplak piyasasına ilişkin firmalar da yerleri aldı.

Sektörde en çok ilgi gören standların başında Jaguar Plywood/Petek Kontrplak standı ziyaretçileri ile dikkatleri üzerine topladı. Uluslararası bazda Sveza’dan, Odek’e, Türkiye’nin plywood, kontraplak, kereste, h20 üreticilerinden Büyük DÜNYA markaların distribütörlerine, geniş müteahhit kesiminden kalıp uzmanlarına tüm sektör Jaguar Plywood/Petek Kontraplak standında ağırlandı.

Stand’da toplu olarak bir arada gerçekleştirilen istişarelerin yanında ikili görüşmeler de dikkatlerden kaçmadı.

Semih PETEK : “Firmamızın ve ürünlerimizin görmüş olduğu ilgi bizleri ziyadesiyle memnun etti”

Jaguar Plywood ve Petek Kontraplak firmalarının sahipleri Semih PETEK ve Levent PETEK fuardan olan memnuniyetlerini dile getirirken Semih PETEK şu beyanatta bulundu :

“Yapı Fuarı’ndan bu yıl aslında beklentimiz, ekonomik konjonktür ve piyasa koşulları sebebiyle çok yüksek değildi. Ancak fuarın ilk gününden bu yana gördüğümüz ve görmeye devam ettiğimiz talep bizleri şaşırttı desek yeridir. Firmamızın ve ürünlerimizin görmüş olduğu ilgi bizleri ziyadesiyle memnun etti ve etmeye devam ediyor.

Bununla birlikte sektörümüzün önde gelen firmalarının değerli isimlerinin, değerli dostlarımın hemen hemen hepsinin bizlere yapmış oldukları ziyaretler, gerçekleştirdiğimiz görüşmeler, istişareler, plywood/kontraplak noktasında dünyanın bir çok önde gelen markasının bizim standımıza odaklanması gerçekten bizler için çok mutlu etti.”

 

Fuarda Jaguar Plywood’un Türkiye ve Irak Distribütörlüğü’nü gerçekleştirdiği dünyanın en büyük Huş Plywood/Kontraplak Üreticisi olan SVEZA Plywood’un yönetim noktasında üst düzeyde desteği ve katılımı dikkat çekti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gelibolu Yangını Kontrol Altına Alındı.
Gelibolu Yangını Kontrol Altına Alındı.
Gelibolu'da Orman Yangını!
Gelibolu'da Orman Yangını!