Reklam
  • Reklam
Uygulama Sınavına Hazırız.

Uygulama Sınavına Hazırız.

Uygulama Sınavına Hazırız.

19 Ekim 2019 - 13:59

 

​Kurumumuzca istihdam edileceği ilan edilen Orman Mühendisi ve Orman Muhafaza Memuru kadrolarına yönelik yapılacak olan uygulamalı sınav hazırlıkları tamamlandı.
Orman Mühendislerine yapılacak olan uygulamalı sınav için 4 adet komisyon, Orman Muhafaza Memurlarına yapılacak olan uygulamalı sınav için ise 10 adet komisyon görevlendirildi.
Uygulamalı sınavların yapılacağı merkezler ile adayların sınava gireceği tarihler ise Genel Müdürlüğümüz web sitesi ile sosyal medya hesaplarından duyurusu yapılmış olup Orman Muhafaza Memurları için hazırlanacak fiziki yeterlilik parkurlarının tüm komisyonlarda aynı standartlarda olması sağlandı.
Uygulama Sınavına girecek olan Orman Mühendisi adayları serbest kıyafet ile katılım sağlayacakları gibi Orman Muhafaza Memuru Adayları sınava serbest kıyafet ile gelecek olup fiziki dayanıklılık ve yeterlilik sınavı için yanlarında eşofman ve spor ayakkabısı bulundurmaları gerekmektedir.
Eş zamanlı olarak 22 Ekim 2019 Saat 09.00’ da başlayacak olan Uygulama Sınavı ile fiziki dayanıklılık ve yeterlilik sınavlarına katılacak olan tüm katılımcılara şimdiden başarılar dileriz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahşap konut sistemleri Bursa Teknik Üniversitesi'nde tartışıldı
Ahşap konut sistemleri Bursa Teknik Üniversitesi'nde tartışıldı
Yıldız Entegre'den Yeşil Yatırım
Yıldız Entegre'den Yeşil Yatırım