• Reklam
Uygulama Sınavı Hazırlıkları Başladı.

Uygulama Sınavı Hazırlıkları Başladı.

Uygulama Sınavı Hazırlıkları Başladı.

02 Ekim 2019 - 11:59

 

​Kurumumuzca istihdam edileceği ilan edilen Orman Mühendisi ve Orman Muhafaza Memuru kadrolarına yönelik yapılacak olan uygulamalı sınav ile ilgili Antalya Uluslararası Ormancılık Eğitim Merkezi’nde toplantı yapıldı.
29.09.2019 tarihinde Genel Müdür Yardımcımız Mustafa Özkaya Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Personel Daire Başkanı Hüdaverdi Şen, OZM Daire Başkanı Fatih Ülküdür ile Adana, Mersin, Antalya, Muğla ve İzmir Bölge Müdürlüğü’nden yetkililer katıldı.
Toplantı sonunda yapılan değerlendirmelere göre; Orman Mühendislerine yapılacak olan uygulamalı sınav için 4 adet komisyon, Orman Muhafaza Memurlarına yapılacak olan uygulamalı sınav için ise 10 adet komisyon oluşturulacak. Yine Orman Mühendisleri uygulamalı sınav süresinin 35 gün, Orman Muhafaza Memurları uygulamalı sınav süresinin ise 25 gün süreceği öngörüldü.
Ayrıca Orman Muhafaza Memurları için hazırlanacak fiziki yeterlilik parkurlarının tüm komisyonlarda aynı standartlarda olması için Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Dairesi Spor Tesisleri Müdürlüğü ile işbirliği yapılması kararı alındı.
Uygulamalı sınavların yapılacağı merkezler ile adayların sınava gireceği tarihler ise Genel Müdürlüğümüz web sitesi ile sosyal medya hesaplarından ayrıca duyurulacak.
Sınavlara katılacak olan tüm katılımcılara şimdiden başarılar dileriz.

 

Bu haber 1731 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KONÜDER’İN YENİ BAŞKANI İSMAİL ERCAN KONUŞTU : “İthal Kontrplak/Plywood Ürünlerine Artık Gerek Duyulmayacak”
KONÜDER’İN YENİ BAŞKANI İSMAİL ERCAN KONUŞTU : “İthal...
9. Kastamonu Ahşap Fuarı Kapılarını Açtı
9. Kastamonu Ahşap Fuarı Kapılarını Açtı