Reklam
  • Reklam
POWERPLY PLYWOOD HUŞ PLYWOOD PİYASASINA YENİ BİR SOLUK GETİRDİ...

POWERPLY PLYWOOD HUŞ PLYWOOD PİYASASINA YENİ BİR SOLUK GETİRDİ !

Jaguar/Petek Kontraplak tarafından Huş ağacından üretimi gerçekleştirilen POWERPLY PLYWOOD Türkiye’de önemli bir Pazar payı olan A Segment – Huş Plywood piyasasında, kalitesi, tedarik altyapısı ve avantajlı koşulları ile ilk sıralara tırmanmayı başardı.

24 Mayıs 2019 - 15:17

Uzun yıllardır Jaguar firması tarafında Türkiye Plywood piyasasının hem SVEZA ve DOKA Türkiye Distribütörlükleriyle hem de Petek Kontrplak A.Ş. tarafında ürettiği Plywood/Kontraplak ürünleriyle sektörün önde gelen oyuncularından olan Jaguar/Petek Kontraplak özellikle kendi tesislerinde ürettiği ürünlerle günden güne pazarda önemli etkinlik oluşturmaya başladı.

Kaliteden ödün verilmiyor

Özellikle Huş papellerden üretimini gerçekleştirilen POWERPLY PLYWOOD pazarda yer almaya başladığı günden bugüne önemli bir Pazar payına sahip olmuş durumda. Tamamen Huş ağacından üretilen POWERPLY PLYWOOD üretiminde güçlendirilmiş WBP tutkal kullanılması ve Huş tomruk tedariğinde kalite noktasında taviz verilmemesinin markanın bu noktaya ulaşmasında önemli pay sahibi olduğu görülüyor.

Fiyat ve Ödeme şeklinde AVANTAJLI

Diğer yandan ithal olarak Türkiye’ye tedarik edilen Huş Plywood’lar ile fiyat ve ödeme şekli noktasında önemli AVANTAJLAR sunulması da katkı sunan diğer bir etken.

Büyük bir tesis ve yüzlerce çalışan

POWERPLY PLYWOOD’un Türkiye’de üretiliyor olması ve arkasında yüzlerce çalışan ile büyük bir tesis olması da ürünün Satış sonrası hizmet konusunda hanesine yazılan büyük bir diğer artı puan.

Beklentileri En Üst Seviyede Karşılıyor…

İnşaat piyasasının önemli seviyede daralma gösterdiği, maliyetlerin ön plana çıktığı ve her kesimin bu konuda beklentisinin olduğu dönemde POWERPLY PLYWOOD piyasa oyuncularının ve kullanıcılarının bu beklentilerini en üst seviyede karşılaması sayesinde pazarda en üst sıralara tırmanma şansını yakalamasına da katkı sunuyor.

POWERPLY PLYWOOD ve diğer ürünler hakkında detaylı bilgi almak için ;

 Tel: 4445740 / Web : http://bit.ly/2Jrs1PA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Orman Yangını Şehitlerimiz Ebediyete Uğurlandı.
Orman Yangını Şehitlerimiz Ebediyete Uğurlandı.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlu Olsun.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlu Olsun.