Reklam
  • Reklam
Peli Parke Yeni Kapılarını Funda Arar’la Tanıttı

Peli Parke Yeni Kapılarını Funda Arar'la Tanıttı

Vezirköprü Orman Ürünleri bünyesine yeni katılan Peli DK'nın Antalya Turan Princes Hotels'de yapılan lansmanının ardından gerçekleşen Gala Gecesi'nde Funda Arar sahne aldı.

20 Haziran 2017 - 13:01

Peli DK'nın 4 gün süren toplantısının ardından düzenlenen Gala Gecesi'nin sunuculuğunu Vatan Şaşmaz üstlendi. Gece sahne alan Funda Arar şarkıları ile Peli Parke misafirlerine müzik şöleni yaşattı.

Funda Arar konserinin ardından Türkiye'nin dört bir yanından gelen bayilere çok özel bir de çekiliş yapıldı. Peli Parke çekilişte 3 araba ve birçok özel hediye dağıttı.

Funda Arar her zamanki yorumuyla kulakların pasını silerken, konuklar da renkli geçen gecede heyecan dolu anlar yaşadılar.

Turanlar Grup Hakkında:

1953 yılında Hasan, Fuat ve Nihat Turan kardeşler tarafından kurulan; orman endüstrisi, kâğıt, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. Üretim faaliyetlerini, Vezir Köprü Orman Ürünleri ve Kâğıt Sanayi A.Ş., Pelit Arslan Kontrplak Fabrikası A.Ş. ve Pelit İnşaat Kalıp Sist. San. ve Tic. AŞ.’de gerçekleştirmektedir. Vezirköprü Fabrikası grubun üretim konusunda lokomotifi konumundadır. 1996 yılında yapılan özelleştirmeyle alınan fabrika, 100 milyon Euro’yu aşan bir öz sermaye yatırımıyla Peli Parquet ve Peli Paper markalarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Vezir Ağaç, yani Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi A.Ş., Karadeniz Bölgesinin en büyük entegre orman ürünleri sanayi tesislerinden biridir. Üretimi olan Tutkal, MDF, Yonga Levha, Melamin Kaplı MDF-Yonga Levha, Laminat Parke ve Kontrplak ile entegre bir tesistir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Orman Köylüsünün Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyoruz
Orman Köylüsünün Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyoruz
OGM’NİN ORGANİK ATIKLARI DOĞAL GÜBREYE DÖNÜŞÜYOR
OGM’NİN ORGANİK ATIKLARI DOĞAL GÜBREYE DÖNÜŞÜYOR