5.Yılımız


Değerli Dostlarım,

Bu sayımız itibariyle Ahşap Global Medya ve Haber olarak 5.yılımıza giriş yapmış bulunuyoruz. Öncelikle bu süreçte bizleri destekleyen ve bizleri takip etmeyi hiç bırakmayan siz değerli dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Birlikte geçirdiğimiz bu yıllar içerisinde sektörün değişiminde ve gelişiminde yüzlerce olaya birlikte şahitlik ettik. Ahşap konusunda dünya genelinde yaşanan gelişmeleri birlikte takip ettik. Tüm gelişmeleri kendi perspektifimizden, okuma karakterimiz doğrultusunda sizlere taşımak için büyük gayret gösterdik ve göstermeye devam ediyoruz.

Eğer sektörün gelişiminde en ufak bir katkımız olduğuysa ve oluyorsa bu bizim için en büyük gurur kaynağıdır.

Bu sayımızla birlikte uzun yıllardır sizlerin hizmetine sunduğumuz ve özellikle son bir yıldır hareketliliğini, verimliliğini ve ulaşılabilirliğini üst seviyelere çıkardığımız ahsapglobal.com dijital ve interaktif medya kanallarımıza ağırlık verme kararı aldık.

Bu kararı almamızda en önemli etkenlerin başında, gelişen teknoloji ile birlikte bilginin ulaşılabilirliği ve hızı noktasında akışın çok hızlanması, fayda ve katkı noktasında etkinlik seviyesinin çok daha yüksek oluşu ve bu yıllar içerisinde dijital ve medya kanallarımızın ahşap ana teması kapsamında inşaat, mobilya, dekorasyon vb. çok geniş kitlelere ulaşması geliyor.

Bunun açılımına ilişkin sizlere kısa bir özet paylaşmam gerekirse;

Ahsapglobal.com haber sitemizin aylık ziyaretçi sayısı 300,000 tekil hesaptan 360,000’lere yaklaşan oturum sayısı ile çok önemli seviyelere ulaşmış durumda.

Tabi bu kadar geniş kitlelere ulaşılmasında, mutfakta, çok yüksek performans ve emek gerekiyor. Diğer taraftan Google ile partner olarak çalışmak ve bununla birlikte sektörel ve yan sektörler olarak 250,000’in üzerinde yerli sosyal medya hesabına ulaşılması bu duruma katkı sunan en önemli unsurların başında geliyor.

Günlük onlarca özerk haber paylaşımı bugün bizleri bu başarılı noktaya çıkardı. Önümüzdeki süreçte Nisan ayı itibariyle tüm bu rakamları iki katına çıkarma hedefiyle yeni anlayışımızı ortaya koyuyoruz.

Sloganımızda da sizlere sunduğumuz gibi ;

“DEVİR DEĞİŞTİ. Sizi dijital medya kanallarımızla 1,000,000’a yakın iletişim ağı içerisinde hedef kitlenize ulaştırıyoruz.”

Hepimiz için hayırlı olsun…

En derin hürmetlerimle…