Reklam
  • Reklam
III. Tarım Orman Şurası Başladı

III. Tarım Orman Şurası Başladı

III. Tarım Orman Şurası Başladı

19 Kasım 2019 - 20:59

 

​17 Temmuz'da tanıtım toplantısı yapılan ve sektörün tüm paydaşları ile 'Ortak Akıl' oluşturmak amacıyla önerilerin alındığı, 21 çalışma grubunun 4 aylık çalışması sonrası bu hafta nihayete erecek olan III. Tarım Orman Şurası başladı.

Tarım Orman Şurası'nın tanıtım toplantısının yapıldığı 17 Temmuz'dan bu yana geçen 4 aylık sürede vatandaşlarımızdan Şura'ya yoğun bir ilgi olduğunu belirten Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli, 23 bini aşkın öneri geldiğini açıkladı. Bakanımız ''Biz, '5 yıllık plan, 25 yıllık ışık' dedik! Ve bugün; Tarımın istikbali, Gıdanın geleceği, Ormanların sürdürülebilirliği, Suyun yarınları için bir araya geldik! Besin, su ve nefesin geleceğini, beraber tayin etmek istedik! Hamdolsun; milletimiz, yaptığımız her çağrıya kulak veren, her milli meseleye hassasiyet gösteren duyarlı bir millettir! An itibariyle; Şûra'ya web sayfamız üzerinden bildirilen görüş sayısı 23.000'i aşmış ve bu Şûra, tarihimizin en geniş katılımlı Şûrası olarak kayda geçmiştir! Hayırlı olsun! Milletimiz sağ olsun, var olsun!'' dedi.

III. Tarım Orman Şurası; 5 yıllık plan ile 25 yılımıza ışık tutacak olup, ülkemiz Tarım ve Ormancılığında hayırlara vesile olmasını dileriz.​

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahşap konut sistemleri Bursa Teknik Üniversitesi'nde tartışıldı
Ahşap konut sistemleri Bursa Teknik Üniversitesi'nde tartışıldı
Yıldız Entegre'den Yeşil Yatırım
Yıldız Entegre'den Yeşil Yatırım