Reklam
  • Reklam
​Bakanımız ve Genel Müdürümüz Amasya’da İncelemelerde...

​Bakanımız ve Genel Müdürümüz Amasya’da İncelemelerde Bulundu

​Bakanımız ve Genel Müdürümüz Amasya’da İncelemelerde Bulundu

02 Mayıs 2019 - 22:39

​Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Sayın Bekir Pakdemirli  ve Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey Amasya' da incelemelerde bulundu.

TİGEM Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Ayşin Işıkgece ve beraberindeki heyetle işletmede koyunculuk tesislerini gezen Sayın Bakanımız, altız yavrulayan bir koyun ve yavrularına nazar boncuğu taktı.

Ardından Amasya Taşova ilçesine geçen Bakanımız Pakdemirli  vatandaşlar  tarafından “Taşova’ya Orman İşletme Müdürlüğü İstiyoruz” pankartıyla  karşılandı.

Vatandaşların talebini olumlu karşılayan Pakdemirli “ Taşova’ya Orman İşletme Müdürlüğü Kuracağız.“ Ayrıca bölgede gelir getirici tür sahalar oluşturarak orman köylülerimize 49 yıl kullanım hakkı vererek ekonomilerine katkı sağlayacağız diyerek konuşmasını tamamladı.

Genel Müdürümüz Bekir Karacabey  Taşova’da ; Taşova Boraboy, Akınoğlu Şefliklerinin bulunduğu hizmet binasını ziyaret ederek  ormancılık çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi aldıktan sonra talimatlarını aktararak ziyaretini tamamladı.

21-26 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Haftası nedeniyle Bölge Müdürlüğüne bağlı ek bina önünde 4.000 adet çeşitli türde fidan vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahşap konut sistemleri Bursa Teknik Üniversitesi'nde tartışıldı
Ahşap konut sistemleri Bursa Teknik Üniversitesi'nde tartışıldı
Yıldız Entegre'den Yeşil Yatırım
Yıldız Entegre'den Yeşil Yatırım